Poniżej prezentujemy listę 187 osób, które w trakcie Konferencji Założycielskiej PTA w dniu 15 listopada 1982 roku w Bydgoszczy, podpisały deklaracje Członków-Założycieli:

A B C D G H J K L Ł M N O P R S Ś T W Z Ż

1. Andree Urszula, Częstochowa


2. Balcar-Boroń Anna, Bydgoszcz
3. Baliszewska Barbara, Warszawa
4. Barg Wojciech, Wrocław
5. Bartuzi Zbigniew, Bydgoszcz
6. Bednarz Zofia, Koszalin
7. Bermański Tadeusz, Bydgoszcz
8. Bętkowski Andrzej, Rzeszów
9. Bilczak Zdzisław, Łódź
10. Blinowski Józef, Lublin
11. Borecka-Nowakowska Barbara, Bydgoszcz
12. Brodzik Halina, Bydgoszcz
13. Brzezińska Hanna, Łódź
14. Buczyłko Krzysztof, Łódź
15. Burchacki Jan, Bydgoszcz
16. Bystrzanowska Teofila, Warszawa


17. Chaberski Jerzy, Łódź
18. Chabowski Ryszard, Bydgoszcz
19. Chmielewska Danuta, Warszawa
20. Chodosowski Tadeusz, Warszawa
21. Chyrek-Borowska Sabina, Białystok
22. Cichoń Aleksandra, Częstochowa
23. Cichoń Leszek, Częstochowa
24. Ciepichał Joanna, Wrocław
25. Cielecka Jadwiga, Zielona Góra
26. Czersk Jerzy, Szklarska Poręba
27. Czubalski Krzysztof, Warszawa


28. Dawidiuk Irena, Wrocław
29. Dominiczak Barbara, Szczecin
30. Droszcz Wacław, Warszawa
31. Dubiecki Kazimierz, Łódź
32. Dulczewska-Kłopatowska Mirosława, Warszawa
33. Dutkiewicz Jacek, Lublin
34. Dwornicki Jerzy, Zabrze
35. Dynowska Dorota, Kraków
36. Dziedziczko Andrzej, Bydgoszcz
37. Dzieniszewska Aleksandra, Olsztyn


38. Gajda Bogdan, Bydgoszcz
39. Garganisz Jadwiga, Warszawa
40. Gawrońska-Ukleja Ewa, Bydgoszcz
41. Gendek Hanna, Łódź
42. Giedrys-Galant Stefania, Szczecin
43. Gniazdowska Beata, Gdańsk-Oliwa
44. Gniazdowska Romana, Bydgoszcz
45. Gniazdowski Ryszard, Bydgoszcz
46. Gola-Lewin Halina, Warszawa
47. Górecka Zofia, Wrocław
48. Górski Paweł, Łódź
49. Grad Krzysztof, Bydgoszcz
50. Gwieździńska Teresa, Bydgoszcz
51. Grzelewska-Rzymowska Iwona, Łódź


52. Hałasa Józef, Szczecin
53. Hańczewska Iwona, Piła
54. Hofman Jerzy, Białystok


55. Jacek Zdzisław, Chełmno
56. Jankowska Renata, Wrocław
57. Jaskulska-Kowalska Krystyna, Zielona Góra


58. Kalinowska-Graczyk Halina, Łódź
59. Kałła Marek, Łódź
60. Kasprzak Zygmunt, Warszawa
61. Kąkol Jerzy, Bydgoszcz
62. Kłopocka Maria, Bydgoszcz
63. Kłopotowski Jan, Gliwice
64. Koczyńska-Nowacka Krystyna, Halinów
65. Konieczna Anna, Kraków
66. Kopczyńska Ewelina, Łódź
67. Korzeniowska-Żuk Elżbieta, Bydgoszcz
68. Kosicka Maria, Poznań
69. Kosiński Józef, Toruń
70. Kossek Mieczysław, Rabka
71. Kowalski Lech, Poznań
72. Kozielec Tadeusz, Włocławek
73. Krasnowska Maryla, Wrocław
74. Kraszewska Józef, Włocławek
75. Kraus-Filarska Maria, Wrocław
76. Kucharska Irena, Zamość
77. Kuczewska Barbara, Białystok
78. Kuczyńska-Sekieta Krystyna, Wrocław
79. Kukliński Paweł, Szczawnica
80. Kurek Michał, Bydgoszcz
81. Kurowska-Madejska Zdzisława, Warszawa
82. Kustra Mariola, Warszawa


83. Lech Beata, Warszawa
84. Legieć Czesław, Tarnów
85. Lewandowska Janina, Wrocław
86. Liebhard Ewa, Wrocław
87. Liebhard Jerzy, Wrocław
88. Lewandowska Maria, Poznań
89. Ligęziński Aleksander, Warszawa
90. Lutnicki Krzysztof, Lublin


91. Łudczak Wiesław, Bydgoszcz


92. Machaj Zbigniew, Wrocław
93. Mackiewicz Urszula, Poznań
94. Madalińska Monika, Warszawa
95. Majchrzak Maria, Warszawa
96. Makuch Krystyna, Bydgoszcz
97. Malinowski Ryszard, Warszawa
98. Małolepszy Józef, Wrocław
99. Marcinkowska Wiesława, Wrocław
100. Markiewicz-Bendkowska Irena, Częstochowa
101. Martyńska Maria, Bydgoszcz
102. Marzec Marian, Kielce
103. Matusiewicz Ryszard, Warszawa
104. May Kazimierz, Warszawa
105. Mazur Bolesław, Katowice
106. Migdał Marek, Warszawa
107. Mikulewicz Wojciech, Wrocław
108. Młodecka Aleksandra, Bydgoszcz
109. Montowska Lidia, Bydgoszcz


110. Nagórny-Martynowski Andrzej, Bydgoszcz
111. Nowakowska Alina, Rzeszów
112. Nowicka Barbara, Bydgoszcz
113. Nowicki Bronisław, Radom


114. Obtułowicz Krystyna, Kraków
115. Obrzut Danuta, Białystok


116. Pabijan Aleksandra, Bydgoszcz
117. Paluszyńska Halina, Wrocław
118. Pałka Jan, Warszawa
119. Patkowski Janusz, Wrocław
120. Pawlik Krystyna, Bydgoszcz
121. Pawłowicz Anna, Warszawa
122. Pężko Hanna, Warszawa
123. Pilch Władysława, Nowa Huta-Kraków
124. Piltz Danuta, Wałbrzych
125. Płusa Tadeusz, Warszawa
126. Podogrodzki Tadeusz, Szczawno-Zdrój
127. Podolec Zygmunt, Kraków
128. Pomorski Zbigniew, Lublin
129. Popławski Bohdan, Warszawa
130. Przybysz-Gębska Irena, Bydgoszcz
131. Pyziak Elżbieta, Łódź


132. Rogala Barbara, Zabrze
133. Rogala Edmund, Zabrze
134. Rogalińska Maria, Koszalin
135. Romański Bogdan, Bydgoszcz
136. Rożniecki Jerzy, Łódź
137. Rudzki Edward, Warszawa
138. Rutkowski Ryszard, Białystok
139. Rzewuska-Kwiatkowska Katarzyna, Gdańsk-Oliwa


140. Samborski Włodzimierz, Poznań
141. Sawicki Kazimierz, Lubin Górniczy
142. Sielużycki Czesław, Warszawa
143. Sinkiewicz Władysław, Bydgoszcz
144. Smukalska Ewa, Białe Błota
145. Sobień-Kopczyńska Stanisława, Łódź
146. Sojka Leszek, Szczecin
147. Sroka-Sajecka Ewa, Kielce
148. Stachura Joanna, Bydgoszcz
149. Stańczewska Danuta, Lisewo
150. Staszyńska Małgorzata, Bydgoszcz
151. Steckiewicz Władysław, Płock
152. Stefaniak Anna, Poznań
153. Stopczyński Tadeusz, Anglia
154. Szadzieszewska-Kowalska Danuta, Bydgoszcz
155. Szaflarska Mieczysława, Bydgoszcz
156. Szajna Jadwiga, Rzeszów
157. Szczepański Marian, Opoczno
158. Szczypiorski Kazimierz, Warszawa
159. Szeliga Wojciech, Wrocław
160. Szmidt Mirosław, Łódź
161. Szukalska Zofia, Toruń
162. Szulczyńska Krystyna, Sopot
163. Szymanek-Grzywa Zdzisława, Warszawa
164. Szymański Wiesław, Białystok


165. Śliwiński Jan, Warszawa
166. Świątkowski Maciej, Bydgoszcz
167. Świderska-Sikorska Elżbieta, Warszawa


168. Tyszkiewicz Ireneusz, Warszawa


169. Wacek Wiktor, Warszawa
170. Wartenberg Janina, Wrocław
171. Wąsek Zbigniew, Warszawa
172. Werner-Wąsik Maria, Wrocław
173. Weyna-Olszewska Zofia, Bydgoszcz
174. Wilamowska Janina, Bydgoszcz
175. Wilewska-Kłubo Teresa, Bydgoszcz
176. Willak Barbara, Szczawno-Zdrój
177. Wrońska Jolanta, Wołomin
178. Wrona Danuta, Kraków
179. Wrzyszcz Maria, Wrocław


180. Zawadzka-Krajewska Anna, Warszawa
181. Zawisza Edward, Warszawa
182. Zieliński Andrzej, Łódź
183. Zieliński Tadeusz, Szczecin
184. Ziuzio Stefan, Toruń
185. Zychowicz Czesław, Warszawa
186. Zygmuntowicz Zofia, Gdańsk


187. Żbikowska-Götz Magdalena, Bydgoszcz